Regata Brindisi-Vlorë. Edicioni i XII-te. Kryeministri Rama ne 📍Orikum

Kryeministri Edi Rama – 📍Vlorë - Kënaqësi të takohem sot me personazhet

Inagurimi i MELIA Durres - 26 maj 2023

Kryeministri Edi Rama viziton Tirana Industrial Park

Tirana Industrial Park - Video Prezantuese

Kep Merli 📍Ksamil, Saranda

San Pietro Resort & Quiet Lake Luxury Residences. Speciale ne Vizion Plus.

Rezidencat, zgjedhje ideale për shtëpi

Bon Voyage - San Pietro Resort

"CEO" i "Melia Hotels" vjen ne Shqiperi

Inagurimi i Resortit “San Pietro”

Arameras Beach & Resort - Video Promo📍Ksamil, Saranda.

Quo Vadis - Arameras dhe "Marina Orikum", perlat e turizmit elitar

San Pietro📍Gjiri i Lalzit. Speciale ne Vizion Plus

MELIA Durres, Flet Arkitekti Simone Micheli.

"BRANDED RESIDENCES" per here te pare ne Shqiperi

Fitues i cmimit "Projekti me i mire Rezidencial"

"Superbrand" per Resortin San Pietro

“Edil Al” dhe “Tring” nderohen me çmimin “SuperBrands”

Tirana Industrial Park