Concord Shpk

Concord Shpk

Me fillesat e veta në vitin 1991, Concord Investment është një kompani investuese familjare, e cila, me kalimin e viteve është kthyer në një nga kompanitë kryesore në tregun e investimeve në fusha të ndryshme, si: blerje tokash, qendra turistike, hoteleri, ndërtime civile, industriale, si edhe në fusha të tjera.

Projektet

Rezidenca Alba

Rezidenca Alba

Duke i qëndruar besnik traditës së Komplekseve Rezidenciale, sjellim Risi në konceptin e ndërtimit. Shija e hollë e proj
Eyes Of Tirana

Eyes Of Tirana

Projektimi është vepër e një prej studiove më të mëdha daneze dhe është konceptuar sipas stilit të arkitektit Henning La
Palasa Bay Resort

Palasa Bay Resort

Kompleksi "Palasa Resort" është destinacioni turistik dhe rekreativ i standarteve të larta të cilësisë dhe sigurisë, në
Quite Lake

Quite Lake

Quiet Lake është vendi ku do të shijoni natyrën ekskluzive, me pamje impresionuese të liqenit të Farkës dhe vargmalit të
Fiori Di Bosco

Fiori Di Bosco

Fare pranë qëndrës së kryeqytetit, e arritshme nga tre akse rrugësh kryesore, por maksimalisht e mbrojtur nga zhurmat

Arameras

Arameras

Ksamil – Arameras Toka prej 295.000 m2, e rrethuar me det dhe shkëmbinj të thepisur, ndodhet në fshatin më jugor të qyte
Tirana Industrial Park

Tirana Industrial Park

Tirana INDUSTRIAL PARK është një projekt ambicioz, i pari në llojin e tij në Shqipëri, i cili ndërthur konceptin e parku
San Pietro Resort

San Pietro Resort

San Pietro Resort, eshte nje projekt gjigand ne zonen e Gjirit te Lalezit, me investim te "Concord Investment" dhe ndert