Project

PREZANTIMI-Playa del Este-REDUCED-53

Karpen Resort dhe Rezidenca

Karpen Resort dhe Residenca- projekti përmban shtëpi pushimi, zona të pasura tregtare, ambiente rekreative, park ujor

WhatsApp Image 2021-02-27 at 09.25.41 (1)

San Pietro 2

me zonen luksoze te banimit dhe hotelin me 5 yje ky kompleks do te behet destinacioni kryesor turistik per individe d

200518_EAA-Marina Town Saranda Pre-Concept Presentation_page-0052

Saranda bay Marine

Saranda bay Marine është një kompleks hotelesh, rezidencash dhe një port jahtesh që do të vendoset përgjatë bregdetit

WhatsApp Image 2022-01-04 at 16.31.00 (2)

Orikum marine

Marina e Orikumit ndodhet në gjirin e Dukatit, në pjesën jugore të Gjirit të Valonës. Qendra ka 59 apartamente (banes

hoteli

San Nicolas

Kompleksi "San Nicolas" është destinacioni turistik dhe rekreativ i standarteve të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Sh
13

San Pietro Resort

San Pietro Resort, eshte nje projekt gjigand ne zonen e Gjirit te Lalezit, me investim te "Concord Investment" dhe ndert
DJI_0376

Fiori Di Bosco

Fare pranë qëndrës së kryeqytetit, e arritshme nga tre akse rrugësh kryesore, por maksimalisht e mbrojtur nga zhurmat

eye

Eyes Of Tirana

Projektimi është vepër e një prej studiove më të mëdha daneze dhe është konceptuar sipas stilit të arkitektit Henning La
DJI_0613

Quite Lake

Quiet Lake është vendi ku do të shijoni natyrën ekskluzive, me pamje impresionuese të liqenit të Farkës dhe vargmalit të
DSC_4808

Tirana Industrial Park

Tirana INDUSTRIAL PARK është një projekt ambicioz, i pari në llojin e tij në Shqipëri, i cili ndërthur konceptin e parku