Concord Investment

Me fillesat e veta në vitin 1991, Concord Investment është një kompani investuese familjare, e cila, me kalimin e viteve është kthyer në një nga kompanitë kryesore në tregun e investimeve në fusha të ndryshme, si: blerje tokash, qendra turistike, hoteleri, ndërtime civile, industriale, si edhe në fusha të tjera.

Projektet

San Nicolas

San Nicolas

Kompleksi "San Nicolas" është destinacioni turistik dhe rekreativ i standarteve të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Sh
San Pietro

San Pietro

San Pietro Resort, eshte nje projekt gjigand ne zonen e Gjirit te Lalezit, me investim te "Concord Investment" dhe ndert
Fiori Di Bosco

Fiori Di Bosco

Very close to the residence of the capital, reached by three main road axes, but maximally protected from noise and dust
Quiet Lake

Quiet Lake

Quiet Lake është vendi ku do të shijoni natyrën ekskluzive, me pamje impresionuese të liqenit të Farkës dhe vargmalit të
Tirana Industrial Park

Tirana Industrial Park

Tirana INDUSTRIAL PARK është një projekt ambicioz, i pari në llojin e tij në Shqipëri, i cili ndërthur konceptin e parku
Rezidenca Alba

Rezidenca Alba

Duke i qëndruar besnik traditës së Komplekseve Rezidenciale, sjellim Risi në konceptin e ndërtimit. Shija e hollë e proj
Saranda bay Marine

Saranda bay Marine

Saranda bay Marine është një kompleks hotelesh, rezidencash dhe një port jahtesh që do të vendoset përgjatë bregdetit

Marina Orikum

Marina Orikum

Marina of Orikum is located in the bay of Dukat, in the southern part of the Valona Gulf. The center has 59 apartments (
Porto Karpen

Porto Karpen

Karpen Resort dhe Residenca- projekti përmban shtëpi pushimi, zona të pasura tregtare, ambiente rekreative, park ujor