San Nicolas A6C93ECF-F057-4662-A16E-45B0675C549B (2)

San Nicolas

Kompleksi "San Nicolas" është destinacioni turistik dhe rekreativ i standarteve të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Sh
San Pietro DCIM100MEDIADJI_0122.JPG

San Pietro

San Pietro Resort, eshte nje projekt gjigand ne zonen e Gjirit te Lalezit, me investim te "Concord Investment" dhe ndert
Fiori Di Bosco FDB0 (1) (1) (1)

Fiori Di Bosco

Very close to the residence of the capital, reached by three main road axes, but maximally protected from noise and dust
Quiet Lake DJI_0613

Quiet Lake

Quiet Lake është vendi ku do të shijoni natyrën ekskluzive, me pamje impresionuese të liqenit të Farkës dhe vargmalit të
Tirana Industrial Park DSC_4808

Tirana Industrial Park

Tirana INDUSTRIAL PARK është një projekt ambicioz, i pari në llojin e tij në Shqipëri, i cili ndërthur konceptin e parku
Rezidenca Alba IMG_0044-2

Rezidenca Alba

Duke i qëndruar besnik traditës së Komplekseve Rezidenciale, sjellim Risi në konceptin e ndërtimit. Shija e hollë e proj
Saranda bay Marine 200518_EAA-Marina Town Saranda Pre-Concept Presentation_page-0052

Saranda bay Marine

Saranda bay Marine është një kompleks hotelesh, rezidencash dhe një port jahtesh që do të vendoset përgjatë bregdetit

Marina Orikum WhatsApp Image 2022-01-04 at 16.31.00 (2)

Marina Orikum

Marina of Orikum is located in the bay of Dukat, in the southern part of the Valona Gulf. The center has 59 apartments (
Porto Karpen PREZANTIMI-Playa del Este-REDUCED-53

Porto Karpen

Karpen Resort dhe Residenca- projekti përmban shtëpi pushimi, zona të pasura tregtare, ambiente rekreative, park ujor

Arameras WhatsApp Image 2022-07-09 at 1.03.55 PM

Arameras

Ksamil – Arameras Toka prej 295.000 m2, e rrethuar me det dhe shkëmbinj të thepisur, ndodhet në fshatin më jugor të qyte