MELIÃ Durrës,destinacioni që transformoi konceptin e turizmit elitar në Shqipëri -Vizioni i Pasdites

News

5 vite më parë Concovered Investment u b...

Më shumë →

Inaugurohet “Melia” në Gjirin e Lalzit/ Dulaku: Plotësuam hapësirën që ishte në tregun shqiptar, zgjerohemi edhe me njësi të tjera

News

"Melia Durrës" located in "San Pietro" R...

Më shumë →

Arameras Beach Resort

News

Vetëm pak kilometra në jug të Ksamilit, ...

Më shumë →

MELIA Durrës – Grand Opening, May 2023

News

Hoteli më i madh në rajon "Melia Durrës"...

Më shumë →

Kryeministri Edi Rama – 📍TIRANË – Parku i Ri Industrial

News

“Tirana Industrial Park”, është jetësimi...

Më shumë →

“Marina Orikum”, marina turistike me e madhe shqiptare me ambicie pertej Adriatikut

News

“Marina Orikum”, marina turistike me e m...

Më shumë →

“San Pietro Resort”, histori suksesi

News

“San Pietro Resort”, histori suksesi [v...

Më shumë →

“Tirana Industrial Park”, një zgjedhje e shkëlqyer për sipërmarrësit

News

“Tirana Industrial Park”, një zgjedhje e...

Më shumë →

Rezidencat, zgjedhje ideale për shtëpi

News

Rezidencat, zgjedhje ideale për shtëpi ...

Më shumë →

Marina Orikum mirëpret velierat e Regatës “Brindisi-Vlorë”

News

Marina Orikum mirëpret velierat e Regatë...

Më shumë →

“CEO” i “Melia Hotels” vjen në Shqipëri

News

The cooperation started a long time ago ...

Më shumë →

Bizneset në Shqipëri/ Trendi më i fundit drejt Parqeve Industriale

News

Tirana Industrial Park është fjala e fun...

Më shumë →

E tashmja dhe e ardhmja e industrisë “Real Estate”

News

Pandemia e Covid-19 gjunjëzoi cdo sektor...

Më shumë →

“Albanian Motor Company”, edhe jashtë Shqipërisë/ Modelet më të reja të makinave edhe në Kosovë

News

“Albanian Motor Company”, pjesë e “Conco...

Më shumë →

Një park industrial për Tiranën. Nis zbatimi i fazës së dytë për bizneset e huaja dhe vendase

News

Parku industrial i Tiranës është sot sht...

Më shumë →

“San Pietro” dhe “Quiet Lake”, rezidencat që harmonizojnë shërbimet me natyrën.

News

Në tre dekadat e fundit Tirana është kth...

Më shumë →

Nuk ndalet puna në “San Pietro”/ Kantieri i ndërtimit vazhdon me zbatimin e projektit

News

Kjo e enjte është një ditë e zakonshme p...

Më shumë →

San Pietro Resort, projekti ambicioz në Samitin e Turizmit

News

Sektori i Turizmit është një industri pr...

Më shumë →

Shqipëria, një destinacion i ri në trend

News

Këtë vit 2019, 50 mijë bashkatdhetarë ta...

Më shumë →

“My Living” troket ne dyert e Resortit San Pietro

News

Nderthurja e turizmit bregdetar dhe atij...

Më shumë →

Studentët në “San Pietro Resort”, mësojnë në praktikë ndërtimin luksoz në Gjirin e Lalzit

News

Këta studentë janë vizitorët më të rinj ...

Më shumë →

Studentët në “San Pietro Resort”

News

Resorti San Pietro eshte kthyer tashme n...

Më shumë →

MELIÁ HOTELS INTERNATIONAL PREZANTON HOTEL MELIÁ DURRES NË SHQIPËRI

News

Meliá Hotels International ka prezantuar...

Më shumë →

Zv/presidentja e “Melia Group”: Krenare për investimin, Shqipëria perla e re e Mesdheut

News

Zv/presidentja e “Melia Group”, Maria Za...

Më shumë →

“Concord Investment” Group, Investitor Strategjik, Hotel me 5 yje ne Gjirin e Lalzit.

News

“Concord Group” është kompania e parë e ...

Më shumë →

Gjiganti i hotelerisë “Melia Hotel” investon në Shqipëri

News

Pas një sërë hotelesh prestigjioze me 5 ...

Më shumë →

“Melia Group” tek “Syri i Tiranës”, marrëveshje me “Concord Investment Group” për hotel me 5 yje superior

News

Pas projektit të madh në fushën e turizm...

Më shumë →

(English) Alpitour expands in Albania

News

   

Më shumë →

“Edil al” vlerësohet me çmim

News

Gjigandi i ndërtimit në Shqipëri, Edil A...

Më shumë →

“San Pietro” Risi në turizëm – News, Lajme – Vizion Plus

News

https://www.youtube.com/watch?v=ymN0RxNK...

Më shumë →

10 vjet Tring !

News

10 VJET TRING, E VETMJA MEDIA MULTIDIMEN...

Më shumë →

“Edil Al” dhe “Tring” nderohen me çmimin “SuperBrands”

News

Një traditë e nisur 20 vite më parë nga ...

Më shumë →

Financim i Kendit te Lojrave per femije

News Pergjegjesia Sociale

TRING FINANCON NDËRTIMIN E NJË KËNDI LOJ...

Më shumë →

MELIÁ DO TË NDËRTOJ HOTELIN E PARË LUKS BREGDETAR TË SHQIPËRISË

News

Grupi spanjoll Meliá do të ndërtojë hote...

Më shumë →